Mazais baseins

UZMANĪBU!

12.01.24. Tehnisku iemeslu dēļ

Baseini slēgti

Mazajā peldbaseinā tiek realizēta Rīgas vispārizglītojošo skolu 2. klašu peldētapmācība.

Bērnu peldētapmācības interešu izglītības programmas īsteno:

Lūgums vecākiem!

Lai veiksmīgāk organizētu audzēkņu grupu apmaiņu mazajā baseinā, lūgums:

• Ierodoties uz nodarbību, bērnam palīdzēt pārģērbties un vienus palaist uz dušām;
  • Nodarbības laiku pavadīt uzgaidāmajā telpā baseina foajē;
  • Atgriezties ģērbtuvē precīzi nodarbības beigās, lai varat sagaidīt bērnus un viņiem palīdzēt pārģērbties un izžāvēt matus.

Pa to laiku būs paspējusi apģērbties jau nākamā grupiņa un nebūs tik liela burzma un neapmierinātība! Cienīsim viens otru!

Paldies par sapratni un to, ka apmeklējiet mūsu baseinu!

Lūgums vecākiem!

Lai veiksmīgāk organizētu audzēkņu grupu apmaiņu mazajā baseinā, lūgums:

• Nodarbības laiku pavadīt uzgaidāmajā telpā baseina foajē;

Paldies par sapratni un to, ka apmeklējiet mūsu baseinu!

Informācija mazo peldētgribētāju vecākiem

Mazā baseina SIA "Peldēšanas skola "Daugava"" peldētapmācības grupas ir bērniem vecumā:

• 2 - 4 gadi - bērni mācās peldēt kopā ar vienu no vecākiem;

Pieteikties nodarbībām

Mazā baseina biedrības "Peldēšanas skola "Rīga"" peldētapmācības grupas ir bērniem vecumā:

Informācija mazo peldētgribētāju vecākiem

• 2 - 4 gadi - bērni mācās peldēt kopā ar vienu no vecākiem;