Centra nodaļa

A. Kallaste
Tālr.: 67 273 556

Labākie basketbola spēciālisti

Ja vēlies savu jauno basketbolistu uzticēt labākajiem basketbola speciālistiem, tad Jūs meklējat pareizajā vietā, CENTRA NODAĻAS VADĪTĀJS: Arturs Košeļevs 29272245 vai e-pastā ridzene_basketball@inbox.lv spēs atbildēt uz Jūsu uzdotajiem jautājumiem un noteikti spēs atbildēt uz jautājumu, kur vislabāk ir trenēties, Jūsu bērna skolas vai dzīves vietas tuvumā, vai kur viss profesionālāk ir iespējams apgūt basketbola spēli.

NELIELA DAĻA PAR MŪSU NODAĻU APLŪKOJAMA ŠEIT:

www.ridzenebasketball.lv

Labākie basketbola spēciālisti

NELIELA DAĻA PAR MŪSU NODAĻU APLŪKOJAMA ŠEIT:

www.ridzenebasketball.lv