Lielais baseins

DAUGAVAS SPORTA NAMA BASEINI PĀRTRAUC DARBĪBU AR 2020.G.19.DECEMBRI TEHNISKU IEMESLU DĒĻ. BASEINI NEDARBOSIES LĪDZ VALSTĪ NOTEIKTĀ ĀRKĀRTAS STĀVOKĻA BEIGĀM – 11.JANVĀRIM, VAI LĪDZ TEHNISKO NEPILNĪBU NOVĒRŠANAI.

Daugavas sporta nama lielais peldbaseins gaida ikvienu peldētgribētāju, tas ir dziļākais baseins visā Rīgā un tāpēc vērsts uz sportu, ne atpūtas peldēšanu.

Ar peldēšanu profesionālās ievirzes līmenī – pie mums nodarbojas Rīgas BJSS “Rīdzene”. Bērnu peldētapmācību(ar obligātām iepriekšējām prasmēm peldēšanā) nodrošina – SIA “Peldēšanas skola Daugava” un Biedrība “Peldēšanas skola Rīga”. Mūsu lielajā peldbaseinā ir vienīgā vieta Rīgā, kur var nodarboties ar daiļlēkšanu interešu izglītības līmenī.

Vienmēr laipni gaidīti individuālie apmeklētāji darba dienās no 7.15 līdz 14.00(pēdējā apmeklējuma sākums) un vakaros no 18.40 līdz 20.40. Viena peldējuma apmeklējuma laiks – 45 min. ūdenī. Cenas skatīt šeit.

Kas jāņem līdzi:

• peldkostīms(sievietēm ieteicams viendaļīgs peldkostīms, vīriešiem peldbikses(bez kabatām));
  • higiēnas līdzekļi;
  • peldcepure;