Aktualitātes

1.pusgads 2020./2021.m.g.

Pirmais pusgads, šajā neprognozējamajā 2020./2021.mācību gadā ir noslēdzies; šur tur gan vēl tiek organizēti beidzamie āra treniņi šajā gada nogalē... bet par spīti visam - esam veiksmīgi pakļāvušies un pildījuši visus norādījumus un prasības, ievērojuši gan pašizolācijas, gan karantīnas, dažiem gan arī nācies sastapt un veiksmīgi pievārēt pašu lielāko bubuli - COVID-19!
Liels paldies visiem audzēkņiem, vecākiem, treneriem, tehniskajam personālam, kā arī augstākstāvošām instancēm, kā RD IKSD, arī SPKC - par pretimnākšanu, ātru un operatīvu sadarbību šajā viegli satraucošajā periodā.
Neraugoties uz skarbajiem ierobežojumiem - vēlam visiem burvīgu gada nogali, un ikkatram sajust ģimenisku siltumu un vienam otra atbalstu! Ceram, ka pavisam drīz tiksimies jau atkal laukumā!
Dalīties: